مشاوره حضوری در مشهد | دکتر یوسف زارع

مشاوره خانواده – پیش از ازدواج – طلاق – کودک و نوجوان

جهت دریافت راهنمایی و مشاوره حضوری در مشهد همین حالا با ما تماس بگیرید.

یوسف زارع مدیر مرکز مشاوره خانواده شاد

همه افراد برهه‌هایی از زمان با مشکلات و بحران‌های روحی رو به رو می‌شوند. روانشناسان در این مواقع به کمک افراد آمده تا با مشورت دادن اندکی از مشکلات آنها را حل کنند. اکثر افراد بر این باورند مشاوران نمی‌توانند به درستی آنها را کمک کنند و این خود سبب شده تا از مراجع به مراکز مشاوره خودداری کنند. اما در واقع با دریافت مشاوره حضوری درمانگر با واکاوی مشکلات راه حل مناسبی برای آنها ارائه داده تا به سلامت روان افراد کمک کند.

به مشاوره احتیاج دارید؟!

فواید مشاوره حضوری در مشهد چیست؟

ایجاد فضای مثبت گفتگو محور برای شناسایی مشکل

شناخت بهتر شخصیت مراجعه کننده و ارایه راهکار متناسب با وی

ارائه اطلاعات کاملتر به مشاور

راحتی بیشتر با درمانگر

مشاوره حضوری در مشهد چه اهمیتی دارد؟

در خصوص اهمیت مشاوره حضوری در مشهد نکات بسیاری وجود دارد. همه ما با توجه به چالش و مشکلاتی که هرروزه تجربه می‌کنیم نیاز به مشاوره داریم تا در این شرایط کمک کننده باشند. در ادامه 2 مورد از ویژگی‌های پراهمیت مشاوره را بررسی خواهیم کرد.

برخورداری از امنیت برای حریم خصوصی: همه ما می‌دانیم نمی‌توان تمامی اطلاعات شخصی خود را در اختیار دوستان و اقوام قرار دهیم. بنابراین در چنین موقعی نیاز است تا به مشاوره رفته و از آن کمک بخواهیم. با رفتن به اتاق مشاوره وارد فضایی امن خواهیم شد که امنیت ما را تضمین خواهد کرد.

همدلی مشاور با مراجع کنندگان: همدلی در عملکرد روحی ما موثر خواهد بود. برای احساس امنیت و ارتباط با دیگران مستلزم همدلی است. زیرا همدلی سبب بهبود عملکرد مغز شده تا بتوان علاوه بر تخلیه بتوانید از راهنمایی حضوری و تخصصی بهره مند شوید.

فرم درخواست مشاوره

در اولین جلسه مشاوره حضوری در مشهد چه اتفاقاتی می‌افتد؟

پیش از هرچیز باید بدانید با رفتن به مشاوره بزرگ‌ترین گامن را برداشتید. پس مراجعه شما به مشاور تنها چیزی که دارای اهمیت است گفتگوی شما با او است.

اولین اتفاقی که در اولین جلسه مشاوره می‌بایست اتفاق افتد معرفی شما و نگرانی‌های‌تان است. در این زمان با شرح داشتان زندگی خود رابطه‌ای درمانی بین زندگی شما و او ایجاد خواهد شد. پس از آن شما از نیازهای خود صحبت می‌کنید. یکی از موضوعاتی که برای مشاوران اهمیت دارد دلیل مراجعه و نیازهای مدنظر شماست. در گام بعدی از شما سوالاتی پرسیده می‌شود که پاسخ به این پرسش‌ها روند درمان را تندتر خواهد کرد.


ویژگی مهم دکتر یوسف زارع جهت مشاوره حضوری در مشهد :

نکته ی مهمی که مراجعه کنندگان دکتر یوسف زارع مطرح می کنند این است که ایشان مثل یک پدر یا برادر مسیله مراجعه کننده را مسیله خود می داند و با تمام وجود توان خود را برای حل مسیله را بکار می بندد همین موضوع باعث شده تا تعداد بیشماری از مراجعه کنندگان نه تنها مشکلاتشان برطرف گردد که امید به زندگی آنها افزاییش یافته و ازعان می کنند که محیط زندگی شان گرم تر شده و حال خوبی پیدا کرده اند. و اینها چیزی نیست جز عنایت خداوند و همکاری خود مراجعه کننده در مسیر مشاوره …

استفاده از روش های نوین در مشاوره

مشاور متخصص دارای سطح علمی بالا

حفظ حریم شخصی مراجعه کننده

دارای محیطی زیبا و آرامش بخش

ویژگی های مرکز مشاوره خانواده شاد

تجربه فراوان و متعدد در حوزه مشاوره خانواده و تخصص جناب آقای یوسف زارع به عنوان فردی مجرب در حوزه مشاوره این امید را به مراجعه کنند عزیز خواهد داد تا مشکل وی به بهترین وجه ممکن پیگیری و انشالله برطرف گردد .

مهمترین ویژگی دکتر یوسف زارع ارزیابی ریشه ای مسیله و حتی تحقیق و بررسی میدانی و مصاحبه با اطرافیان فرد مراجعه کننده است که البته این مورد درصورتی انجام می شود که خود فرد از این موضوع رضایت داشته باشد . اما استفاده از این سبک مشاوره به اذعان مراجعه کنندگان بلطف خداوند نتایج بسیار مفید و عالی را ایجاد نموده است.